Seltsi liikmed

Juhatus:

Raivo Maine, Tallinn, esimees, raivma@gmail.com
Kalev Kask, Rapla, aseesimees, kalev.kask.89@gmail.com

Hubert Gutmann, Rakvere, Virumaa osakonna esimees, hubertgutmann@hot.ee

Maimu Hinn, Võrumaa osakonna esimees, hinnmaimu@hot.ee

Maidu Leever, Läänemaa osakonna juhataja, maidu.leever@gmail.com

Helje Kannik, Tallinn, kroonik-arhivaar, helje.kannik@tlulib.ee

Kadi Kiiver, Hiiumaa, Hiiumaa osakonna juhataja, kadikiiver@hotmail.com

Andres Kruusmaa, Järvamaa osakonna esimees, andres.kruusmaa@gmail.com

Kaire Ley, Kuressaare, Saaremaa osakonna sekretär, kaireley@hot.ee

Diana Kiilu, Pärnu, Pärnu osakonna juhataja, diana_mitt@hotmail.com

Kalle Mägedik, Tallinn, IT, kalle.magedik@elisa.ee 
Eva Niglas, Tallinn, seltsi sekretär,
evaniglas@hotmail.com
Mall Pendin, Tartu, Tartu osakonna juhataja
, pendin@gmail.com

Evelin Povel-Puusepp, Tallinn, seltsi väljaannete toimetaja, evelinpovel@gmail.com   

Fred Puss, Tartu, fred@isik.ee

Marita Radiko, Rapla, Rapla osakonna juhataja, maritaradiko@gmail.com

Are Saarne, Tallinn, Tallinna osakonna esimees, aresaarne@gmail.com

Viivi Sirmais, Valga, Valgamaa osakonna esimees, sirvi@hot.ee

Tiina Tafenau, Viljandi, Viljandi osakonna esimees, tafenau@gmail.com

Jaan Tagaväli, Tallinn, nõunik,  jaan.tagavali@mail.ee
 

 

Seltsi juhatus 1991. a septembris Tartumaal Nõos.

Vasakult Tõnu Tammar, Jüri Müntel, Harri Talvoja, Helgi Onno, Ants Härma.

 

 Seltsi juhatus 2000. a. Foto võetud jaanuaris 2001. a juhatuse koosolekul Tallinna Kultuurirahvaülikoolis.

Tagareas (vasakult) Fred Puss, Kalle Pullmann, Raivo Maine, Kalle Kesküla, Harry Tuulik, Are Saarne, Ants Roomets.

Ees (vasakult) Aita Mägi, Heldi Lember, Marje Neitsov, Pille Mäerand, Harri Talvoja.

 

                              

 Seltsi juhatus 2005. a märtsis aastakoosolekul Türi rahvamajas Järvamaal.

Tagareas (vasakult) Fred Puss, Jaan Tagaväli, Vello Kallandi, Harry Tuulik, Juta Tasa, Hubert Gutmann, Raivo Maine, Kalle Kesküla, Kadi Laid, Are Saarne, Ants Roomets.

Ees (vasakult) Elle Narusk, Marje Neitsov, Eva Niglas, Tiina Tafenau.

 

                              

 Seltsi juhatus 2015. a märtsis aastakoosolekul Türi kultuurikeskuses Järvamaal.

Tagareas (vasakult) Hubert Gutmann, Maidu Leever, Kalev Kask, Eva Niglas, Andres Kruusmaa, Are Saarne, Tiina Tafenau, Raivo Maine, Viivi Sirmais, Fred Puss. 

Ees (vasakult) Kalle Mägedik, Helje Kannik, Jaan Tagaväli, Evelin Povel-Puusepp, Maimu Hinn, Mall Pendin.

 

Seltsi auliikmed:

 

Alates 1995.a.:  Juha Ahtinen

                           Matti Autio

                          Taisto Suontausta

                          Pertti Juhani Vuorinen

Alates 2000.a.:  Helma Annilo

                          Helgi Onno

                          Harri Talvoja

Alates 2002.a.: Aadu Must

Alates 2005.a.: Ants Härma

                          Einar Loit

Alates 2007.a.:  Ants Roomets

                          Harry Tuulik

Alates 2008.a.:  Helju Linder

Alates 2009.a.:  Ülo Rehepapp

Alates 2010.a.:  Liivi Aarma

                          Kalle Kesküla

                          Karl Kurro

                          Raivo Maine

                          Virve Orav

                          Tea Säga

Alates 2011.a.:  Hjalmar Märska

Alates 2012.a.:  Maimu Kiik

                          Ülo Parbus

Alates 2013.a.:  Vello Kallandi

Alates 2014.a.:  Tiina Tafenau

                           Andres Pisa

                           Fred Puss

Alates 2015.a.:  Aime Rüütelmaa

                          Jaan Tagaväli

                          Arvi Truu

Alates 2016.a.:  Rait Talvoja

                          Are Saarne

                          Sergei Seeland

Alates 2017.a.:  Heldi Lember

 

Auliikmed valitakse üldkoosoleku poolt seltsile olulisi teeneid osutanud isikute hulgast juhatuse ettepanekul. (Allikas: seltsi põhikiri).

 

 

 

Seltsi aasta genealoogid:

2001:  Voldemar Vitkin

2002:  Kalle Kesküla

2003:  Fred Puss

2004:  Harry Tuulik

2005:  Rait Talvoja

2006:  Eike Riis

2007:  Are Saarne

2008:  Kalle Pullmann

2009:  Jaan Tagaväli

2010:  Tiina Tafenau

2011:  Vello Kallandi

2012:  Fred Puss

2013:  Kadri Kruusiauk ja Mardo Margumets

2014:  Haapsalu kalmistute inventeerimisgrupp (Helme Kariis, Anu Ulm, Mati Jets,

           Ester Hunt, Maret Viilmaa, Ensel Reissaar, Arma Otti, Ülle Tiidermann, Riina

           Veske)

2015:  Evelin Povel-Puusepp

2016:  Merike Poljakov

 

 

Osakondade liikmete nimekirjad seisuga 1. oktoober 2007.

 

Hiiumaa osakond, 16 inimest

 

Alt Helju, Jakobson Sirje, Jääger Kai, Kaev Väino, Laid Kadi (juhatuse liige), Lipu Sende, Mänd Helgi, Penkina Virve, Pisa Andres (juhatuse liige), Põldre Malle, Rool Ahti (esimees), Rätsep Andres, Saar Endel, Tammeveski Leili, Ugam Kristi, Viigipuu Elmo.

 

Järvamaa osakond, 24 + 2 inimest

 

Boiko Gabriel, Hero Reet, Hiob Einar, Kalda Enno, Kallandi Vello(esimees), Kirikal Uno, Kunsing Priit, Küüt Tiiu, Langenbraun Klarissa, Leesment Hille, Lellsaar Helga, Malmre Arne sen (üksikuurija), Malmre Mallor (üksikuurija, osakonna kodulehe autor), Mättas Helle, Nurk Olga, Nurklik Selma, Paasik Aino, Randmaa Anneli, Rull Annely, Rõõs Endel, Tamme Marje, Tammeveski Ants, Tammiste Maie, Tropp Vaike, Välimäe Valdu, Välimäe Ülle.

 

Läänemaa osakond, 32 inimest

 

Arro Ingrid, Birk Ain, Hunt Ester, Jaaks Eha, Jerem Saima, Jets Mati, Jõesoo Ilmar-Heinrich, Kariis Helme, Kiisk Avo, Koldits Lehte, Käär Urmas, Leever Maidu (sekretär, osakonna kodulehe haldur), Lõhmus Ilmar, Mihelson Aleksander, Peikel Maret, Pennaste Küllike, Päeske Tiia, Raudsepp Ülle, Rehkli Tarmo, Rõõs Elle, Reinola Jaune, Reissaar Ensel, Resik Heino, Schröder Mai, Soosalu Laine, Strööm Merike, Tiidermann Ülle, Ulm Anu, Valk Tõnu, Veske Riina, Veske Sigrid, Viilmaa Maret.

 

Pärnu osakond, 42 inimest

 

Gorbatsuk Elvi, Holter Riho, Ints Douglas, Juhari Liivi, Jurn Heinrich, Jürgens Eve, Kask Ülle, Kerge Ester, Koppel Salme, Kruuse Aino, Kukk Milvi, Laater Valve, Lasn Lehti, Laurits Sven Imanuel, Leino Sybille-Dagmar, Liira Mart, Lillepuu Helju-Astrid, Limm Aivar, Livental Marko, Merila Helbe, Neitsov Marje (esimees), Nugis Priit, Nõmm Anu, Ojatamm Anneli, Palu Tiiu, Parkman Nana, Peterson Marika, Petrova Olga, Pik Sirje, Pärn Virve, Raku Malle, Reinik Eve, Rukki Elmu, Saard Silvia, Saluste Sirle, Seeland Sergei, Selg Siive, Tedersoo Kaarin, Tohver Elmi, Tults Helju, Udu Sirje.

 

Saaremaa osakond, 49 inimest

 

Aksiim Heljo, Eerik Kalju, Ellik Maide, Holm Jaan, Iir Leida, Jürviste Annika, Jürviste Ülar, Kaasma Heivo, Kabur Selma, Kask Riida, Kesküla Kalle, Koost Valter, Lahke Rein, Lember Heldi, Lember Monika, Liik Aire, Lind Kalev, Maripuu Marjen, Männik Virve, Nõmm Madis, Ojala Tiina, Oolup Taimo, Ots Ilmar, Pihelpuu Helja, Pihl Helve, Pihl Ilmar, Poopuu Eha, Puujalg Veljo, Rand Juta, Reinsalu Saale, Riives Helje, Saamel Hariessa, Saartok Helve, Saks Maarika (esimees), Seegel Eldur, Siil Aima, Sooäär Mait-Väinu, Teras Milvi, Truu Arvi, Truu Saima, Tõru Aarend, Vaba Palmi, Valt Karli, Vanem Evi, Vatsfeld Kõu, Veelaid-Nurmi Urve, Vooglaid Ella, Väli Eda, Õun Hugo.

 

Tallinna osakond, 283 inimest

 

Aan Kadri, Aarma Liivi, Allik Heldin, Ameerikas Koidula, Argus Tiiu, Birk Rein, Degerholm Svea, Eerik Helina, Eharand Tiia-Age, Ehlvest Maret, Elb Airi, Ellandi Enn, Elu Britt, Elu Birgit, Enke Tiina, Erich Tiiu, Griffel Viivi, Haga Tiia-Mae, Hallikmäe Getter, Halliksoo Urve, Heinla Piia, Heinmaa Erik, Holstein Anne, Härm Mai, Härma Ants, Hödrejärv Helvi, Jaagus Mihkel, Jaanson Aino, Jasner Toivo, Joosep Elmar, Joost Tiit, Järv Eve, Järverand Vello (juhatuse liige), Järvpõld Kairi, Jürgenson Anne, Kaare Tiiu, Kaber Anna-Mirjam, Kadak Valve, Kadakas Vello, Kaevats Hilje-Viiu, Kallasmaa Naima, Kannik Helje-Laine, Karing Toivo, Kask Alviine, Kats(z) Krista-Viivika, Kerm Raivo, Kernu Urmas, Kersen Rooland, Kiis Kalju, Kikkas Reelika, Kippasto Peeter, Kirotar Urve, Kitsemets Tiina, Klementi Ilme, Klemm Tiina, Klimbek-Lebedev Ingrid, Koitmäe Kristi, Kolgo Selma, Kolk Milvi, Konts Heljo, Koppel Helle, Kristian Jüri, Kruus Tiia-Reet, Kruusiauk Kadri, Kruusimäe Arvi, Kruusma Vaiki, Kuik Juta, Kutsar Olav, Kõrbe Heljo, Kõuts Ellar, Kütt Heli-Mai, Laal Vello, Laane Maris, Laev Alar, Lange Helmi, Lauk Tõnu, Laur Ilse, Lauri Maris, Lava Lemmi, Lees Elle, Leidus Mart (juhatuse liige), Leola Reet, Lepik Aino, Lepp Eda, Liinat Mildred, Liiväär Eda, Lillemets Heino-Kristjaan, Linde Katrin, Linder Helju, Linno Kaisa, Liventaal Viivi, Loit Einar (auliige), Luht Sirje, Luik Valve, Lukkonen Einar, Luks Maire, Lunden Hans, Lutsoja Lii, Lutter Marko, Lõhmus Jaan, Lüüs Rein, Maas Uko, Madar Urve, Madissoon Heli, Maide Svetlana, Maine Raivo, Mang Ülla, Maripuu Tiiu, Martinsoo Liidia, Maser Tea-Mai, Meema August, Meema Marina, Merimaa Heli, Mickfeldt Juta, Milli Lia, Mullari Anu, Mutso Urmas, Mäe Väino, Mäerand Pille, Mägi Aita, Mägi Helje, Männamaa Taavi, Männik Eugen, Märska Hjalmar, Mölder Mailis, Mölder Ivar, Namme Silvi, Narusk Maaja, Nellis Valdu, Niglas Eva, Niido Reet, Niilisk Salme, Nittim Tiiu, Noormägi Jan, Norvet Karl, Nõlvak Martin, Nõlvak Taimi, Nõmm Mare, Nõmm Jaan, Näär Piia, Oja Enn (juhatuse liige), Ojamaa Pilvi, Ojasild Endel, Oks Anne-Liis, Olumets Peedu, Ong Ilona, Onno Helgi (auliige), Paberits Aino, Padar Sirje, Paemurru Peeter, Paju-Tõeväli Eve, Paris Edith, Parve Anneli, Paulus Tiiu, Penjam Vello, Pettai Karl, Pihelgas Almar, Pihlak Liina, Pikaro Ülle, Pikaro Tiit, Pikk Maire, Pill Jüri (juhatuse liige), Povel-Puusepp Evelin, Praats Elju, Priimägi Laine (juhatuse liige), Prommik Saima-Armida, Puusepp Valdur-Rein, Põldoja Hillar-(Endel), Pärna Pille, Pärtelpoeg Kersti, Raadik Erki, Raag Regina, Randmaa Aldo, Rannaste Ulvi, Raude Kuno, Raudsepp Naata, Raun Endrik, Raun Andrus, Rehepapp Ülo, Reino Mati, Reinsalu Helgi, Reinson Otto, Remmel Milvi, Riid Andri, Riis Eike, Rikko Helgi, Ringmäe Malle, Ringo Signe, Roht Sirje, Rohumäe Tõnu, Roll Vambola, Ronk Ann, Roomets Ants (auliige), Roop Helin, Roosi Külli, Roosnurm Ülo, Roost Virve, Rummel Maia, Ruumet Aldur, Ruus Ago, Räni Malle, Räpp Anne, Rütter Arne, Rüütelmaa Mari, Rüütelmaa Aime, Saame Valentina, Saar Vesta, Saar Kalmer, Saarne Are (esimees), Saarvelt Erich, Saidla Lehte-Mai, Salumäe Birgit (juhatuse liige), Selin Inna, Sepaste Ene, Sepp Amalia, Seppo Raivo, Silin Oleg, Sillamaa Kaili, Sipp Kalju, Sirk Agnessa, Sljaiteris Maryo, Somson Riina, Soodla Juta, Soosalu Ain, Streff Camille-Felicia, Streff Olev, Strikholm Erich, Strömkvist Helene, Stöckenius Mare, Sulakatko Maret, Sõrmus Eve, Taal Lily, Tael Signe (juhatuse liige, ajutiselt eemal), Tagaväli Jaan, Taimla Maie-Rutt, Takis Emma, Talvoja Harri, Talvoja Rait, Tammar Tõnu, Tammela Mari-Leen, Tamming Urve, Tammisto Peeter, Tammoja Ellen, Tasa Juta, Teder Ruth, Tiro Salme-Leonoore, Tomband Eddi, Tomberg Bruno, Tooding Heino, Toodre Leili, Toomet Tiina, Toomet Anna Maria, Tooming Aili Maare, Tork-Sarapuu Kristi, Torpan Kristi, Tulp Ants, Tuulik Harry (auliige), Tuulik Elina, Tõkke Hannes, Tõnts Jüri, Tõugu Vello, Vaher Jutta, Vahur Kaisa, Vain Kalvi, Vainola Toivo, Valdre Andres, Valdre Evelin, Valgma Ülle, Varol Jaan, Vau Asta (juhatuse liige), Veeroja Kaire, Veltsmaa Astrid, Vendla Virve, Vettik Aime, Vilgo Helgi, Villberg Hilja, Vilumaa Ülo, Virkus Helle, Voitka Reet, Võsu Pille, Väljataga Salme, Väljataga Anne-Reet, Överus Sirje.

 

Tartu osakond, 57 inimest

 

Armolik Eha, Edel Ilme, Ehrlich Elle, Heinloo Juta, Jaagola Malle, Jaakson Enela, Jaeger Mare-Ann, Jää Arvo, Jää Eela, Kiik Maimu, Kirs Gunnar, Kivitar Mare, Konks Juss, Kotov Eha, Kuhlberg Vivian, Kängsep Kalle, Kängsepp Laili, Kütt Olav, Laar Pille, Labotkin Mariann,  Langsepp Olaf, Laur Mare, Lillak Rein, Loos Velli, Luhamets Kristjan, Luts Laine, Löfstedt Johan, Marvet Linda, Miljan Martti-Jaan, Mossin Virve, Müntel Jüri, Naaber Merike, Neemre Aita, Papp David, Paris Marika, Parmasto Erast, Parvelo Ann, Pendin Mall, Peterson Aleksei, Pilt Enno, Praakli Aino, Puss Fred, Rohtmets Elli, Ross Kaarel, Sapas Kalju, Stamm Alli, Suija Ave, Sõna Maimu, Zupping Enno, Talv Väino, Tamm Lembi, Tomberg Asta, Toompuu Tiiu, Trump Katrin, Uiga Enn, Vahelaan Paul, Veldi Leili.

 

Viljandi osakond, 75 inimest

 

Aardevälja Raja, Aasav Helje, Aava Evi, Agan Tuulike, Annilo Helma, Aus Margit, Eek Endel, Ehrenpreis Tiiu, Espe Reet, Grünberg Peeter, Hendrikson Urve, Järvekülg Assar, Keba Malle, Kiilaspea Mati, Kiiler Ülo, Kimber Arnold, Koobas Valve, Korts Evald, Kree Ants, Krinal Aime, Kross Reet, Kurro Karl, Kuusik Votele, Kuusik Tiit, Kümmel Peeter, Laansoo Asta, Lillemäe Riina, Linder Valve, Malberg Lea, Mikk Hans, Mikola Aivo, Must Ants, Mäemets Merike, Märtson Aime, Möll Vilma, Nipper Aime, Ojasoon Raimund, Ojaste Elmar, Orgo Kaie, Paju Salme, Pank Enna, Parik Aado, Piir Leida, Pill Vilma, Priivits Marget, Pukka Mariann, Pullmann Kalle, Randoja Ellen, Rebane Kaja, Rego Helgi, Renno Asta-Alice, Resen Malle, Riis Kaie, Ritson Kairi, Rüütli Ivar, Sillamaa Laine, Soorm Helle, Sultsenberg Helmuth, Säga Tea, Särg Leili, Tafenau Maidu, Tafenau Tiina, Tiigimäe Ruti, Toobal Tiit, Toomiste Malle, Torokoff Hilja, Univer Ellen, Vaigur Linda- Mare, Vares Eevi, Velner Laine, Viik Jaan, Villems Aivar, Vollmann Kadri, Väru Maia, Õunap Heino.

 

Virumaa osakond, 23 inimest

 

Aas Epp, Aasa Laine, Evestus Elmu, Gutmann Hubert (esimees), Jõgi Kalev, Kits Liina, Klammer Maie, Kraav Elvi, Kreek Liina, Kuhi Erna, Metsar Inga, Nukk Malle, Orav Virve (auliige), Ots Eevi, Peikolainen Annelii, Riim Anneli, Roomet Milvi, Rooväli Küllike, Vahtra Harald, Valtin Raili-Rosalie, Vilgota Ene, Visnapuu Ülle, Väina Ülle.

 

Võrumaa osakond, 26 inimest

 

Hillep Mall, Hinn Maimu (esimees), Iher Aado, Janson Liidia (teavitaja), Janson Ülo, Jürgens Maimu, Kallas Kaido, Kartsepp Heino, Kersna Toivo, Kibena Helvi, Kirchberg Renate, Kivi Vello (juhatuse liige), Koch Kaire (sekretär, lapsepuhkusel), Kuhlberg Lembit, Kull Elna, Laiveer Evi-Adele, Mikson Vivi (kassapidaja), Ojala Uuno (nõustaja), Plado Maie, Reisberg Riho, Saar Evar, Salmistu Juta, Tammoja Kaisa, Trolla Heino, Tuul Heili (sekretär, protokollija), Väljandu Ellen.

 

 Seltsi liikmete poolt uuritavate perekonnanimede kohta leiad informatsiooni Tallinna osakonna lehelt.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esileht

 

 

Ajalugu

 

 

 

 

Tegevus

 

 

 

Väljaanded

 

 

 

 

Osakonnad

 

 

 

Abimaterjalid

 

 

 

 

Ühendus

 

 

Lingid