Seltsi liikmed

Juhatus:

Raivo Maine, Tallinn, esimees, raivma@gmail.com
Tiina Tafenau, Viljandi, aseesimees, Viljandi osakonna esimees, tafenau@gmail.com

Hubert Gutmann, Rakvere, Virumaa osakonna esimees, hubertgutmann@hot.ee

Maimu Hinn, Võrumaa osakonna esimees, hinnmaimu@hot.ee

Maidu Leever, Läänemaa osakonna juhataja, maidu.leever@gmail.com

Helje Kannik, Tallinn, kroonik-arhivaar, helje.kannik@tlulib.ee

Kadi Kiiver, Hiiumaa, Hiiumaa osakonna juhataja, kadikiiver@hotmail.com

Andres Kruusmaa, Järvamaa osakonna esimees, andres.kruusmaa@gmail.com

Kaire Ley, Kuressaare, Saaremaa osakonna sekretär, kaireley@hot.ee

Diana Kiilu, Pärnu, Pärnu osakonna juhataja, diana_mitt@hotmail.com

Kalle Mägedik, Tallinn, IT, kalle.magedik@elisa.ee 
Eva Niglas, Tallinn, seltsi sekretär,
evaniglas@hotmail.com
Mall Pendin, Tartu, Tartu osakonna juhataja
, pendin@gmail.com

Evelin Povel, Tallinn, seltsi väljaannete toimetaja, evelinpovel@gmail.com   

Fred Puss, Tartu, fred@isik.ee

Marita Radiko, Rapla, Rapla osakonna juhataja, maritaradiko@gmail.com

Are Saarne, Tallinn, Tallinna osakonna esimees, aresaarne@gmail.com

Viivi Sirmais, Valga, Valgamaa osakonna esimees, sirvi@hot.ee

Jaan Tagaväli, Tallinn, nõunik,  jaan.tagavali@mail.ee
 

 

Seltsi juhatus 1991. a septembris Tartumaal Nõos.

Vasakult Tõnu Tammar, Jüri Müntel, Harri Talvoja, Helgi Onno, Ants Härma.

 

 Seltsi juhatus 2000. a. Foto võetud jaanuaris 2001. a juhatuse koosolekul Tallinna Kultuurirahvaülikoolis.

Tagareas (vasakult) Fred Puss, Kalle Pullmann, Raivo Maine, Kalle Kesküla, Harry Tuulik, Are Saarne, Ants Roomets.

Ees (vasakult) Aita Mägi, Heldi Lember, Marje Neitsov, Pille Mäerand, Harri Talvoja.

 

                              

 Seltsi juhatus 2005. a märtsis aastakoosolekul Türi rahvamajas Järvamaal.

Tagareas (vasakult) Fred Puss, Jaan Tagaväli, Vello Kallandi, Harry Tuulik, Juta Tasa, Hubert Gutmann, Raivo Maine, Kalle Kesküla, Kadi Laid, Are Saarne, Ants Roomets.

Ees (vasakult) Elle Narusk, Marje Neitsov, Eva Niglas, Tiina Tafenau.

 

                              

 Seltsi juhatus 2015. a märtsis aastakoosolekul Türi kultuurikeskuses Järvamaal.

Tagareas (vasakult) Hubert Gutmann, Maidu Leever, Kalev Kask, Eva Niglas, Andres Kruusmaa, Are Saarne, Tiina Tafenau, Raivo Maine, Viivi Sirmais, Fred Puss. 

Ees (vasakult) Kalle Mägedik, Helje Kannik, Jaan Tagaväli, Evelin Povel-Puusepp, Maimu Hinn, Mall Pendin.

 

Seltsi auliikmed:

 

Alates 1995.a.:  Juha Ahtinen

                           Matti Autio

                          Taisto Suontausta

                          Pertti Juhani Vuorinen

Alates 2000.a.:  Helma Annilo

                          Helgi Onno

                          Harri Talvoja

Alates 2002.a.: Aadu Must

Alates 2005.a.: Ants Härma

                          Einar Loit

Alates 2007.a.:  Ants Roomets

                          Harry Tuulik

Alates 2008.a.:  Helju Linder

Alates 2009.a.:  Ülo Rehepapp

Alates 2010.a.:  Liivi Aarma

                          Kalle Kesküla

                          Karl Kurro

                          Raivo Maine

                          Virve Orav

                          Tea Säga

Alates 2011.a.:  Hjalmar Märska

Alates 2012.a.:  Maimu Kiik

                          Ülo Parbus

Alates 2013.a.:  Vello Kallandi

Alates 2014.a.:  Tiina Tafenau

                           Andres Pisa

                           Fred Puss

Alates 2015.a.:  Aime Rüütelmaa

                          Jaan Tagaväli

                          Arvi Truu

Alates 2016.a.:  Rait Talvoja

                          Are Saarne

                          Sergei Seeland

Alates 2017.a.:  Heldi Lember

Alates 2018.a.:  Kadri Kruusiauk

                          Merike Poljakov

                          Evelin Povel

 

Auliikmed valitakse üldkoosoleku poolt seltsile olulisi teeneid osutanud isikute hulgast juhatuse ettepanekul. (Allikas: seltsi põhikiri).

 

 

 

Seltsi aasta genealoogid:

2001:  Voldemar Vitkin

2002:  Kalle Kesküla

2003:  Fred Puss

2004:  Harry Tuulik

2005:  Rait Talvoja

2006:  Eike Riis

2007:  Are Saarne

2008:  Kalle Pullmann

2009:  Jaan Tagaväli

2010:  Tiina Tafenau

2011:  Vello Kallandi

2012:  Fred Puss

2013:  Kadri Kruusiauk ja Mardo Margumets

2014:  Haapsalu kalmistute inventeerimisgrupp (Helme Kariis, Anu Ulm, Mati Jets,

           Ester Hunt, Maret Viilmaa, Ensel Reissaar, Arma Otti, Ülle Tiidermann, Riina

           Veske)

2015:  Evelin Povel-Puusepp

2016:  Merike Poljakov

2017:  Kadi Kiiver

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Esileht

 

 

Ajalugu

 

 

 

 

Tegevus

 

 

 

Väljaanded

 

 

 

 

Osakonnad

 

 

 

Abimaterjalid

 

 

 

 

Ühendus

 

 

Lingid